Гарантійне обслуговування

Гарантійний термін експлуатації продукції компанії Micro Mobility Systems AG. складає 24 місяці.

Впродовж цього терміну ми проводимо безоплатне усунення недоліків товару, які проявилися з вини виробника, при дотриманні споживачем правил експлуатації, вказаних в технічному паспорті. На гарантійний ремонт приймаються товари за наявності заповненого гарантійного талона.

У разі виходу з ладу товару з вини споживача або відсутності гарантійного талона споживач втрачає право на гарантійне обслуговування. Будь ласка, ознайомтесь з правилами експлуатації самокатів і дотримуйтесь їх.

Систематично продукція ТМ "Micro Mobility Systems Ltd". проходить технічні випробування на відповідність Технічному регламенту безпеки іграшок, а також державну санітарно-епідеміологічну експертизу з подальшою видачею відповідних документів.

СЭС 29.11.2021.JPG


Сертификат.JPG

6506.JPG

8711.JPG

Звертаємо вашу увагу, що самокати сумнівного походження на гарантійне і постгарантійне обслуговування не приймаються. Оригінальність походження підтверджується наявністю технічного паспорта на самокат.

Доставка товарів, вага яких не перевищує 5 кілограм, для проведення гарантійного ремонту здійснюється за рахунок споживача.

alfaSystems sline activelife AL91TG62