Вибрані товари

зображення Самокат Mini Micro Deluxe Aqua (MMD001) від офіційного представника ТМ Micro в Україні - інтернет-магазина самокатів www.micro.ua
2 370 грн

Самокати серії Mini Micro Deluxe розроблені інженерами швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG спільно з медичними фахівцями Швейцарії спеціально для дітей дошкільного віку від 2 до 5 років. Дана модель самоката має телескопічну рульову стійку. Це дозволяє встановлювати оптимальну висоту керма в межах 48 - 68 см від поверхні землі по мірі роту дитини. Максимально допустимий зріст дитини для експлуатації самокатів Mini Micro Deluxe становить 120 см. При необхідності рульову стійку можна досить швидко від'єднати від деки для транспортування або зберігання самоката. Дека самокатів серії Deluxe оновлена ​​і має додаткові елементи, що виступають у вигляді логотипу «micro», які покращують зчеплення ноги з поверхнею деки. Основа самоката виготовлена з міцного нетоксичного пластика, посиленого скловолокном. Всі самокати серії Mini Micro Deluxe мають унікальний запатентований компанією Micro поворотний механізм. Максимально допустиме навантаження на самокати серії Mini Micro Deluxe складає 35 кг, хоча фактично вони витримують навантаження понад 50 кг. При виробництві самокатів micro використовуються тільки нетоксичні матеріали, що не мають в своєму складі будь-яких шкідливих речовин. Це підтверджується наявністю світових сертифікатів якості Test Report. Також компанія Micro Mobility Systems AG тісно співпрацює з провідним міжнародним органом сертифікації з метою підвищення безпеки та захисту людей і навколишнього середовища TÜV. Всі частини самокатів не мають виступаючих гострих елементів і країв, що робить безпечним поводження з самокатом дітей молодшого віку. Доказом неперевершеної якості, безпеки та популярності самокатів торгової марки micro є те, що самокати серії Mini Micro Deluxe неодноразово ставали переможцями в номінації Іграшка року на престижних міжнародних виставках. Самокати серії Mini Micro Deluxe допомагають дітям формувати координацію рухів, тренувати баланс і розвивати навички великої моторики. Батьки вже більш ніж 80-ти країн світу обрали для своїх дітей самокати швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG.

Самокати Mini Micro Deluxe - Must-Have для вашої дитини!


Затискач стійки керма (1025)
150 грн
Алюмінієвий затискач телескопічної рульової стійки самокатів. Розрахований на робочий діаметр трубки 33 мм. Окрім двоколісних моделей самокатів може встановлюватись на триколісну модель самоката Maxi Micro Classic та Maxi Micro Deluxe.
зображення Валіза-самокат Micro Luggage II (ML0005) від офіційного представника ТМ Micro в Україні - інтернет-магазина самокатів www.micro.ua
10 500 грн

Валіза-самокат Micro Luggage II швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG створена для комфортної подорожі. Завдяки своїй унікальній конструкції її можна використовувати не тільки як валізу, але і як засіб пересування в якості самоката. Конструкція Micro Luggage II складається з алюмінієвої основи і стойки керма, поліуретанових коліс діаметром 100 мм спереду і 65 мм ззаду і пластикової валізи, яка є невід’ємною частиною самоката. Використання валізи окремо від самоката неможливе. При використанні Micro Luggage II в якості самоката телескопічна рульова стійка регулюється по висоті в діапазоні 65 - 95 см від поверхні землі і дозволяє встановити комфортну висоту керма. При використанні Micro Luggage II в якості візка телескопічну ручку можна подовжити на 10 см. Завдяки наявності рульового механізму самокатом можна керувати під час руху. Габаритні розміри валізи в складеному вигляді для використання в якості ручної поклажі складають 36 х 58 х 26 см. Розмір валізи в зібраному стані не перевищує максимально допустимих більшістю авіаперевізників розмірів ручної поклажі. Вага порожньої валізи складає 5,8 кг. Корисний об’єм – 26 л. Враховуючи ці данні, Micro Luggage II більше підходить для нетривалих бізнес-перельотів для відвідування виставок, семінарів тощо. Micro Luggage II оснащена спеціальним відділенням для планшета чи ноутбука розміром 30 х 40 см. Його компактність і мобільність допоможуть заощадити час при пересадці на інший рейс або бути зручним засобом пересування в терміналах аеропортів світу, залізничних вокзалах і виставкових центрах.

Micro Luggage II – валіза, яка везе вас!

зображення Самокат Micro MX Trixx 2.0 Grey/Yellow (SA0186) від офіційного представника ТМ Micro в Україні - інтернет-магазина самокатів www.micro.ua
4 500 грн

Екстрим-самокат Micro MX Trixx 2.0 – алюмінієвий самокат для фрістайлу, розроблений швейцарською компанією Micro Mobility Systems AG спеціально для початківців, які в майбутньому бажають стати професійними райдерами. Він досить компактний і легкий. Вага самоката складає 3,8 кг. Стійка керма виконана з алюмінієвого сплаву 6061 і є суцільним елементом вагою 1085 гр. Висота стійки керма в робочому положенні складає 77 см від поверхні землі. Вузол зїєднання рульової стійки і передньої вилки має потрійну фіксацію, що забезпечує надійне кріплення деталей. Самокат Micro MX Trixx 2.0 не має механізму складання, а його рульова стійка не регулюється по висоті. Кут нахилу стійки відносно деки складає 82,5⁰. Грипси на рульовій стійці гумові і мають твердість 30А за Шором. Передня вилка самоката виконана з суцільного алюмінієвого блока, що надає їй високу міцність і невелику вагу 541 гр і оснащена системою компресії типу HIC. Колеса самоката мають діаметр 100 мм, алюмінієву основу і твердість поліуретану 87А за Шором. Підшипники в колесах встановлені типу 608 2RS ABEC9. Дека самоката Micro MX Trixx 2.0 має увігнуту по довжині форму для більш контрольованого виконання трюків. Також на поверхню деки нанесена абразивна наліпка. Гальмівна пластина самоката Micro MX Trixx 2.0 вироблена з тонкого гнучкого металу і кріпиться безпосередньо до конструкції без будь-яких пружин і вісей. Саме такий тип кріплення забезпечує ідеальний контроль швидкості. Максимальне допустиме навантаження на самокат складає 100 кг. В коплектацію самоката Micro MX Trixx 2.0 входить набір шестигранних ключів і дві пеги.

Самокат електричний eMicro One (EM0012)
13 200 грн

Електросамокат eMicro One – це сенсація в світі електричних самокатів. Модель eMicro One має інноваційну систему керування двигуном Motion Control. Принцип дії системи полягає в активації електродвигуна при досягнені самокатом певної швидкості і в керуванні його роботою та швидкістю за рахунок інерції райдера. Запас руху складає до 15 км в залежності від обраного режиму, швидкості руху, ваги райдера, рельєфа місцевості, якості покриття, напрямку та сили вітру, а також інших умов, які можуть вплинути на динаміку руху. Двигун самоката розташований в корпусі заднього колеса. Мотор активується при досягненні швидкості 5 км/г за рахунок фізичної сили райдера. За бажанням самокат може використовуватись як звичайний, попередньо відключивши електродвигун. Активація і деактивація двигуна здійснюється триразовим натисканням на гальмівну пластину. При гальмуванні активується режим рекуперації енергії, тим самим підзаряджаючи акумуляторну батарею. На самокаті eMicro One встановлена літій-іонна акумуляторна батарея ТМ Samsung ємністю 2,5 А*г / 90 Вт*г з робочою напругою 36 В. Вона доволі компактна і розташована в підніжці самоката. Вага батареї складає 0,7 кг. Індикація рівня зарада батареї відображається на деці за допомогою 4-х світлодіодів. Один увімкненний світлодіод відповідає заряду АБ на рівні 0-25%, два увімкнених світлодіода – 25-50%, три увімкнених світлодіода – 50-75% і чотири увімкнених світлодіода – 75-100%.  Індикація рівня зараду АБ в русі (під навантаженням) і в статичному режимі може відрізнятись. Повний цикл зараду АБ від 0 до 100% складає близько 60 хв. Заряд АБ відбувається від побутової мережі живлення 220 В за допомогою спеціального адаптера. Вага адапрера складає 0,53 кг. З метою економії енергії система управління електродвигуном автоматично відключається при зупинці самоката.   

Самокат має три програми руху - eco, standart і sport. При економному режимі використовується 50% (250 Вт) потужності двигуна з максимальною швидкістю до 15 км/г. При стандартному режимі використовується 50% (250 Вт) потужності двигуна з максимальною швидкістю до 25 км/г. При спортивному режимі використовується 100% (500 Вт) потужності двигуна з максимальною швидкістю до 25 км/г. Перемикання режимів відбувається за допомогою спеціального перемикача в статичному положенні.

Конструкція самоката виконана з надійного алюмінієвого сплава і оснащена механізмом складання. Вага електросамоката складає всього 7,5 кг. В складеному стані самокат дуже компактний, тому його можна брати з собою в громадський транспорт або багажне відділення автомобіля.

Гарантійний термін експлуатації механічних частин самоката (дека, рульова колонка та гальмівна пластина) складає 24 місяці. Всі росходні та швидкозношувальні деталі (колеса, гумова накладка підніжки, гумові ручки керма), дрібні частини та гвинти в гарантійний перелік не включаються.

Гарантійний термін експлуатації електричних та електромеханічних компонентів, а саме двигун і блок управління, складає 12 місяців. Гарантована залишкова ємність АБ після одного року експлуатації або 1000 циклів заряду (що настане раніше) складає 60% від номінальної.

Електросамокат eMicro One – перший в світі самокат з системою Motion Control.

За бажанням Ви можете скористатись послугою тест-драйва. 

зображення Самокат Maxi Micro Pink T (MM0053) від офіційного представника ТМ Micro в Україні - інтернет-магазина самокатів www.micro.ua
3 300 грн

Самокати серії Maxi Micro Classic розроблені інженерами швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG як наступна за Mini Micro модель і розраховані на вік дитини від 5 до 12 років. Самокат Maxi Micro Classic являє собою доопрацьовану і посилену версію самоката Mini Micro. Він також має телескопічну рульову стійку. Це дозволяє встановлювати оптимальну висоту керма в межах 68 - 92 см від поверхні землі по мірі росту дитини. Максимальний зріст для комфортної експлуатації самокатів Maxi Micro Classic складає близько 150 см. За необхідності рульову стійку можна досить швидко від'єднати від деки для транспортування або зберігання самоката. Основа самоката виготовлена з міцного нетоксичного пластика, посиленого скловолокном. Все самокати серії Maxi Micro Classic мають унікальний запатентований компанією Micro поворотний механізм. Максимально допустиме навантаження на самокати серії Maxi Micro Classic складає 50 кг, хоча фактично вони витримують навантаження понад 100 кг. Висока міцність і надійність самоката Maxi Micro Classic дозволяє експлуатувати його не тільки дітям, а й дорослим. Під час виробництва самокатів Мicro використовуються тільки нетоксичні матеріали, що не мають в своєму складі будь-яких шкідливих речовин. Це підтверджується наявністю світових сертифікатів якості Test Report. Також компанія Micro Mobility Systems AG тісно співпрацює з провідним міжнародним органом сертифікації з метою підвищення безпеки та захисту людей і навколишнього середовища TÜV. Доказом неперевершеної якості, безпеки та популярності самокатів торгової марки Мicro є те, що самокати серії Maxi Micro Classic неодноразово отримували престижні нагороди на відомих міжнародних виставках. Самокати серії Maxi Micro Classic допомагають дітям удосконалювати координацію рухів, тренувати баланс і розвивати навички великої моторики. Батьки вже більш ніж 80-ти країн світу обрали для своїх дітей самокати швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG.

Самокати Maxi Micro Classic - Must-Have для вашої дитини!

Втулка дистанційна 10 мм (1055)
30 грн
Дистанційна втулка довжиною 10 мм. Використовується в якості обмежувача затягування різьбового з'єднання вісі колеса. Встановлюється між підшипниками коліс з діаметрами до 120 мм включно, крім колеса Ø120 x 60 для моделі Micro Rocket. Зовнішній діаметр втулки - 11 мм, внутрішній - 8 мм.
зображення Самокат Mini Micro Deluxe Navy Blue (MMD073) від офіційного представника ТМ Micro в Україні - інтернет-магазина самокатів www.micro.ua
2 370 грн

Самокати серії Mini Micro Deluxe розроблені інженерами швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG спільно з медичними фахівцями Швейцарії спеціально для дітей дошкільного віку від 2 до 5 років. Дана модель самоката має телескопічну рульову стійку. Це дозволяє встановлювати оптимальну висоту керма в межах 48 - 68 см від поверхні землі по мірі роту дитини. Максимально допустимий зріст дитини для експлуатації самокатів Mini Micro Deluxe становить 120 см. При необхідності рульову стійку можна досить швидко від'єднати від деки для транспортування або зберігання самоката. Дека самокатів серії Deluxe оновлена ​​і має додаткові елементи, що виступають у вигляді логотипу «micro», які покращують зчеплення ноги з поверхнею деки. Основа самоката виготовлена з міцного нетоксичного пластика, посиленого скловолокном. Всі самокати серії Mini Micro Deluxe мають унікальний запатентований компанією Micro поворотний механізм. Максимально допустиме навантаження на самокати серії Mini Micro Deluxe складає 35 кг, хоча фактично вони витримують навантаження понад 50 кг. При виробництві самокатів micro використовуються тільки нетоксичні матеріали, що не мають в своєму складі будь-яких шкідливих речовин. Це підтверджується наявністю світових сертифікатів якості Test Report. Також компанія Micro Mobility Systems AG тісно співпрацює з провідним міжнародним органом сертифікації з метою підвищення безпеки та захисту людей і навколишнього середовища TÜV. Всі частини самокатів не мають виступаючих гострих елементів і країв, що робить безпечним поводження з самокатом дітей молодшого віку. Доказом неперевершеної якості, безпеки та популярності самокатів торгової марки micro є те, що самокати серії Mini Micro Deluxe неодноразово ставали переможцями в номінації Іграшка року на престижних міжнародних виставках. Самокати серії Mini Micro Deluxe допомагають дітям формувати координацію рухів, тренувати баланс і розвивати навички великої моторики. Батьки вже більш ніж 80-ти країн світу обрали для своїх дітей самокати швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG.

Самокати Mini Micro Deluxe - Must-Have для вашої дитини!


зображення Самокат Mini Micro Deluxe Purple (MMD004) від офіційного представника ТМ Micro в Україні - інтернет-магазина самокатів www.micro.ua
2 370 грн

Самокати серії Mini Micro Deluxe розроблені інженерами швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG спільно з медичними фахівцями Швейцарії спеціально для дітей дошкільного віку від 2 до 5 років. Дана модель самоката має телескопічну рульову стійку. Це дозволяє встановлювати оптимальну висоту керма в межах 48 - 68 см від поверхні землі по мірі роту дитини. Максимально допустимий зріст дитини для експлуатації самокатів Mini Micro Deluxe становить 120 см. При необхідності рульову стійку можна досить швидко від'єднати від деки для транспортування або зберігання самоката. Дека самокатів серії Deluxe оновлена ​​і має додаткові елементи, що виступають у вигляді логотипу «micro», які покращують зчеплення ноги з поверхнею деки. Основа самоката виготовлена з міцного нетоксичного пластика, посиленого скловолокном. Всі самокати серії Mini Micro Deluxe мають унікальний запатентований компанією Micro поворотний механізм. Максимально допустиме навантаження на самокати серії Mini Micro Deluxe складає 35 кг, хоча фактично вони витримують навантаження понад 50 кг. При виробництві самокатів micro використовуються тільки нетоксичні матеріали, що не мають в своєму складі будь-яких шкідливих речовин. Це підтверджується наявністю світових сертифікатів якості Test Report. Також компанія Micro Mobility Systems AG тісно співпрацює з провідним міжнародним органом сертифікації з метою підвищення безпеки та захисту людей і навколишнього середовища TÜV. Всі частини самокатів не мають виступаючих гострих елементів і країв, що робить безпечним поводження з самокатом дітей молодшого віку. Доказом неперевершеної якості, безпеки та популярності самокатів торгової марки micro є те, що самокати серії Mini Micro Deluxe неодноразово ставали переможцями в номінації Іграшка року на престижних міжнародних виставках. Самокати серії Mini Micro Deluxe допомагають дітям формувати координацію рухів, тренувати баланс і розвивати навички великої моторики. Батьки вже більш ніж 80-ти країн світу обрали для своїх дітей самокати швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG.

Самокати Mini Micro Deluxe - Must-Have для вашої дитини!


зображення Самокат Maxi Micro Deluxe Foldable Bright Coral (MMD028) від офіційного представника ТМ Micro в Україні - інтернет-магазина самокатів www.micro.ua
3 780 грн

Самокати серії Maxi Micro Deluxe TF розроблені інженерами швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG як наступна за Mini Micro Deluxe модель і розраховані на вік від 5 до 12 років. Самокат Maxi Micro Deluxe являє собою доопрацьовану і посилену версію самоката Mini Micro Deluxe. Він також має телескопічну рульову стійку керма. Це дозволяє встановлювати оптимальну висоту керма в межах 68 - 92 см від поверхні землі по мірі росту дитини. Максимальний зріст для комфортної експлуатації самокатів Maxi Micro Deluxe становить близько 150 см. В самокатах серії Maxi Micro Deluxe TF стійка керма є нез’ємною і, за необхідності, її можна досить швидко скласти паралельно до деки за допомогою механізма складання. Дека самокатів серії Deluxe оновлена ​​і має додаткові елементи, що виступають у вигляді логотипу «micro», які покращують зчеплення ноги з поверхнею деки. Основа самоката виготовлено з міцного нетоксичного пластика, посиленого скловолокном. Все самокати серії Maxi Micro Deluxe мають унікальний запатентований компанією Micro поворотний механізм. Максимально допустиме навантаження на самокати серії Maxi Micro Deluxe складає 70 кг, хоча фактично вони витримують навантаження понад 100 кг. Висока міцність і надійність самоката Maxi Micro Deluxe дозволяє експлуатувати його не тільки дітям, а й дорослим. Під час виробництва самокатів micro використовуються тільки нетоксичні матеріали, що не мають в своєму складі будь-яких шкідливих речовин. Це підтверджується наявністю світових сертифікатів якості Test Report. Також компанія Micro Mobility Systems AG тісно співпрацює з провідним міжнародним органом сертифікації з метою підвищення безпеки та захисту людей і навколишнього середовища TÜV. Доказом неперевершеної якості, безпеки та популярності самокатів торгової марки micro є те, що самокати серії Maxi Micro Deluxe неодноразово отримували престижні нагороди на відомих міжнародних виставках. Самокати серії Maxi Micro Deluxe допомагають дітям удосконалювати координацію рухів, тренувати баланс і розвивати навички великої моторики. Батьки вже більш ніж 80-ти країн світу обрали для своїх дітей самокати швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG.

Самокати Maxi Micro Deluxe - Must-Have для вашої дитини!


зображення Самокат Micro Floral Multicolor M&D 200 (SA0052) від офіційного представника ТМ Micro в Україні - інтернет-магазина самокатів www.micro.ua
5 970 грн

Самокати серії Micro 200 - алюмінієві двоколісні самокати швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG. Завдяки своїм великим колесам діаметром 200 мм самокат ідеально підходить для здійснення прогулянок в місті та за його межами. Самокати серії Micro 200 доволі компактні і простоті у використанні. Наявність механізму складання дозволяє скласти його за лічені секунди і взяти з собою як в автомобіль, так і в громадський транспорт. Висота підніжки самоката знаходиться нижче вісі коліс, що підвищує його ергономічність і робить катання на самокаті більш комфортним. Телескопічна рульова стійка регулюється по висоті в діапазоні 72 - 102 см від поверхні землі і дозволяє встановити комфортну висоту керма. На деку самоката нанесена абразивна наліпка, яка поліпшує зчеплення ноги з поверхнею деки. Діаметр коліс самоката складає 200 мм. Конструкція самоката має зручну лапку для парковки, яка дозволяє залишати самокат в вертикальному положенні. Під час виробництва самокатів Мicro використовуються тільки нетоксичні матеріали, що не мають в своєму складі будь-яких шкідливих речовин. Це підтверджується наявністю світових сертифікатів якості Test Report. Також компанія Micro Mobility Systems AG тісно співпрацює з провідним міжнародним органом сертифікації з метою підвищення безпеки та захисту людей і навколишнього середовища TÜV. Люди з більш ніж 80-ти країн світу обрали для себе і своїх дітей самокати швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG.

alfaSystems sline activelife AL91TG62