Про компанію

Історія успіху компанії Micro Mobility Systems AG почалась з пошуку зручного і компактного засобу пересування. Вім Оботер - засновник компанії - постійно добирався до улюбленого кафе пішки. Відстань до нього була досить велика, щоб швидко пройти її пішки, але не на стільки, щоб їхати на машині. Тоді він вирішив винайти щось компактне, зручне і надійне. Саме так і з'явився на світ перший самокат Micro.

Micro Mobility Systems AG - швейцарська компанія, яка була заснована в 1996 році зі штаб-квартирою в місті Кюснахт. Сьогодні в цій компанії працює молода і енергійна команда, яка створює унікальні самокати як для дітей, так і для дорослих.Самокати ТМ Micro продаються в більш як 80 країнах світу. Завдяки високій якості, надійності, зручності, комфорту і мобільності вони отримали визнання мільйонами людей у всьому світі. І саме самокати ТМ Micro стали для них незамінним компаньйоном для прогулянок по місту та прекрасною мобільною іграшкою та засобом пересування для їх дітей. Виробничі потужності компанії Micro Mobility Systems AG, як і багатьох інших компаній зі світовим ім'ям, розташовані в провінції Гуандун, КНР.

Звичайно, компанія  Micro Mobility Systems AG не є винахідником самоката. Вперше такий засіб для пересування з'явився в 1895 році, і на протязі багатьох років цей винахід удосконалювався. І завдяки своїм інноваціям, високій якості, надійності і широкому асортименту продукція саме ТМ Micro Mobility Systems AG є бестселером у всьому світі. 

Офіційним представником торговельної марки Micro Mobility Systems AG в Україні є ТОВ Торгівельно-сервісний центр "Фімтек-Україна", який на протязі уже 10 років пропонує українському споживачу якісну і надійну продукцію, а також повний спектр сервісних послуг, пов'язаних з поставкою запасних частин і витратних матеріалів, гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.
Наші контактні дані ви можете переглянути на офіційному сайті виробника www.micro-mobility.com в розділі "Дилери".

Дилер.jpg
alfaSystems sline activelife AL91TG62