Новини

COVID - 19

Шановні покупці!
На виконання Постанови КМУ щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, робота ТОВ ТСЦ «Фімтек-Україна» тимчасово обмежена. Консультування відбувається дистанційно, придбання товару - в онлайн-режимі, а доставка - за допомогою компанії "Нова Пошта". Можливість отримання товару в офісі тимчасово недоступна.
Приносимо свої вибачення за незручності.
Розширюємо дилерську мережу!

З кожним роком попит на самокати швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG в світі зростає. Сьогодні ними користуються діти і дорослі з понад 80-ти країн світу. Не останню роль в цьому відіграє висока якість продукції, надійність і витривалість в експлуатації, зручність у використанні, а також широка ремонтопридатність. Виробник постійно розширює асортимент своєї продукції, з’являються нові моделі, збільшується кольорова гама. Наша компанія, як ексклюзивний дистриб’ютор Micro Mobility Systems AG в Україні, розширює дилерську мережу і запрошує до взаємовигідної співпраці власників та менеджерів інтернет- та фізичних магазинів дитячих товарів в регіонах України. За довідками можна звертатись за тел. 097 498 51 15 або за електронною адресою office@micro.ua.

Вартість Micro.

Фахівці швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG провели цікаве дослідження стосовно вартості іграшки в одиницю часу, а саме за хвилину гри з нею. І виявилось, що споживачі стикаються з дуже короткими життєвими циклами іграшок. Наприклад, дитина присвячує в середньому максимум один день іграшці з Mc Donalds, а з лялькою Barbie вона буде гратись майже 8 місяців, перш ніж буде придбано щось нове. Що ж стосується самоката Mini Micro Deluxe 3in1, то дитина користується ним в середньому близько 4 років, вона, можна сказати, росте з ним.

Завдяки високій якості та надійності продукції компанії Micro Mobility Systems AG її можна використовувати набагато довше, ніж будь-які інші іграшки. Саме тому можна сказати, що жодна іграшка не дешевша на хвилину гри за Mini Micro Deluxe 3in1.

Зустрічайте Micro Deluxe!
Шановні покупці!
З радістю повідомляємо вам про оновлення модельного ряду самокатів для дітей серій Mini, Mini 3 in 1, Mini2go і Maxi. Відтепер в асортименті ТМ Micro є самокати для дітей віком від одного року серії Deluxe. На відміну від класичних моделей, самокати серії Deluxe мають оновлений дизайн деки. Тепер на ній присутні додаткові елементи у вигляді логотипу micro, які попереджують ковзання взуття на ній в вологу погоду. Всі самокати серії Deluxe (окрім моделі Mini2go Deluxe) мають пофарбовану в колір деки рульову стійку та гальмівну пластину. Максимально допустимі навантаження на самокати серії Deluxe також змінились і становлять для моделей Mini Deluxe, Mini 3 in 1 Deluxe та Mini2go 35 кг, а для моделі Maxi Deluxe - 70 кг. 
Всі моделі триколісних самокатів для дітей 2016 року випуску мають елемент пасивної безпеки - світловідбиваючі наліпки в задній частині самоката.
Новинки від Micro!
До уваги шанувальників ТМ Micro!
Ми дуже раді представити вам новинки в модельному ряду самокатів для дітей і дорослих. Серія самокатів Maxi Micro поповнилась новими моделями - Maxi Micro Neon Yellow та Maxi Micro Aqua. Якість і технічні характеристики залишились на колишньому високому рівні, зміни торкнулись тільки кольорових рішень. Тепер в асортименті присутні також яскраво-жовтий колір та колір аква. Також з'явився новий колір в сім'ї самокатів Sprite - це Micro Sprite Purple Metallic.

alfaSystems sline activelife AL91TG62