Новини

Розширюємо дилерську мережу!

З кожним роком попит на самокати швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG в світі зростає. Сьогодні ними користуються діти і дорослі з понад 80-ти країн світу. Не останню роль в цьому відіграє висока якість продукції, надійність і витривалість в експлуатації, зручність у використанні, а також широка ремонтопридатність. Виробник постійно розширює асортимент своєї продукції, з’являються нові моделі, збільшується кольорова гама. Наша компанія, як ексклюзивний дистриб’ютор Micro Mobility Systems AG в Україні, розширює дилерську мережу і запрошує до взаємовигідної співпраці власників та менеджерів інтернет- та фізичних магазинів дитячих товарів в регіонах України. За довідками можна звертатись за тел. 097 498 51 15 або за електронною адресою office@micro.ua.

Вартість Micro.

Фахівці швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG провели цікаве дослідження стосовно вартості іграшки в одиницю часу, а саме за хвилину гри з нею. І виявилось, що споживачі стикаються з дуже короткими життєвими циклами іграшок. Наприклад, дитина присвячує в середньому максимум один день іграшці з Mc Donalds, а з лялькою Barbie вона буде гратись майже 8 місяців, перш ніж буде придбано щось нове. Що ж стосується самоката Mini Micro Deluxe 3in1, то дитина користується ним в середньому близько 4 років, вона, можна сказати, росте з ним.

Завдяки високій якості та надійності продукції компанії Micro Mobility Systems AG її можна використовувати набагато довше, ніж будь-які інші іграшки. Саме тому можна сказати, що жодна іграшка не дешевша на хвилину гри за Mini Micro Deluxe 3in1.

Зустрічайте Micro Deluxe!
Шановні покупці!
З радістю повідомляємо вам про оновлення модельного ряду самокатів для дітей серій Mini, Mini 3 in 1, Mini2go і Maxi. Відтепер в асортименті ТМ Micro є самокати для дітей віком від одного року серії Deluxe. На відміну від класичних моделей, самокати серії Deluxe мають оновлений дизайн деки. Тепер на ній присутні додаткові елементи у вигляді логотипу micro, які попереджують ковзання взуття на ній в вологу погоду. Всі самокати серії Deluxe (окрім моделі Mini2go Deluxe) мають пофарбовану в колір деки рульову стійку та гальмівну пластину. Максимально допустимі навантаження на самокати серії Deluxe також змінились і становлять для моделей Mini Deluxe, Mini 3 in 1 Deluxe та Mini2go 35 кг, а для моделі Maxi Deluxe - 70 кг. 
Всі моделі триколісних самокатів для дітей 2016 року випуску мають елемент пасивної безпеки - світловідбиваючі наліпки в задній частині самоката.
Новинки від Micro!
До уваги шанувальників ТМ Micro!
Ми дуже раді представити вам новинки в модельному ряду самокатів для дітей і дорослих. Серія самокатів Maxi Micro поповнилась новими моделями - Maxi Micro Neon Yellow та Maxi Micro Aqua. Якість і технічні характеристики залишились на колишньому високому рівні, зміни торкнулись тільки кольорових рішень. Тепер в асортименті присутні також яскраво-жовтий колір та колір аква. Також з'явився новий колір в сім'ї самокатів Sprite - це Micro Sprite Purple Metallic.
Micro в Україні!
Шановні покупці! 

Звертаємо вашу увагу на те, що останнім часом почастішали випадки поставки неякісних та контрафактних самокатів як під ТМ Micro, так і під іншими торговими марками
Найчастіше вони реалізуються за допомогою бескоштовних торгових інтернет-майданчиків. В більшості випадків вони, на відміну від оригінальних самокатів Micro, не мають офіційних документів про їх походження, а також висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи та декларацій про відповідність Технічному регламенту безпеки іграшок та ДСТУ. 
Гарантійний термін експлуатації самокатів торгівельної марки Micro складає 24 місяці і не може бути зменшений, як це роблять деякі несумлінні продавці. Інформація про гарантійний термін експлуатації надається в оригінальній інструкції по експлуатації, а також в технічному паспорті з гарантійним талоном до самокату, який видається офіційним представником ТМ Micro Mobility Systems AG в україні ТОВ Торгівельно-сервісний центр "Фімтек-Україна". Покупець втрачає право на гарантійне обслуговування за відсутності гарантійного талона. Будьте пильними та виваженими при виборі товарів для дітей аби не стати жертвою підробки та контрафактної продукції. 
Контакти офіційних представників можна знайти на сайті виробника за адресою: http://www.micro-mobility.com/en/dealer-locator


З найкращими побажаннями, Micro Україна.

alfaSystems sline activelife AL91TG62