Про компанію

Micro Mobility Systems AG - всесвітньо відома швейцарська компанія, заснована в 1996 році в місті Кюснахт. Компанія пропонує великий асортимент якісних самокатів для дітей та дорослих. Сьогодні продукція компанії представлена ​​під торговою маркою micro® в більш ніж 80 країнах світу. Молода і високо мотивована команда Micro Mobility Systems AG приділяє багато часу розробці надійних і практичних самокатів для будь-якої вікової групи. Основна мета команди орієнтована на створення компактного, зручного і надійного засобу пересування на невеликі відстані. На додаток до функціональності не менше уваги приділяється якості самокатів, тому як вся продукція компанії Micro Mobility Systems AG повинна бути не тільки практичною, але і повинна прослужити якомога довше. Доказом цього може послужити те, що micro® є найпопулярнішим брендом самокатів серед відомих у всьому світі людей.

З 1999 року інженери компанії постійно розробляють і впроваджують в життя нові продукти. Протягом цього часу у співпраці з дизайнерами з усього світу створено понад 25 інновацій, метою яких є забезпечення практичного і економічного переміщення в міських умовах. У 2004 році був вироблений перший екземпляр самоката-бестселера Mini Micro. На сьогоднішній день їх продано в усьому світі кілька мільйонів. Але, на жаль, не обходиться без копіювання і підробки самокатів торгової марки micro®. Будьте уважні при виборі оригінальної продукції micro®. В Україні єдиним офіційним представником компанії Micro Mobility Systems AG є Торгівельно-сервісний Центр «Фімтек-Україна», який не тільки імпортує оригінальну продукцію українському споживачеві, але і забезпечує гарантійне обслуговування і ремонт.

Щорічно шедеври компанії Micro Mobility Systems AG завойовують престижні нагороди в різних номінаціях на світових виставках в Європі, Америці та Азії, включаючи німецьку премію дизайну Red Dot Design Award, яка визнана еталоном видатного дизайну.

Одне із завдань компанії Micro Mobility Systems AG полягає в удосконаленні існуючих товарів і створенні інноваційних продуктів. Тому новаторські ідеї йдуть нога в ногу з бездоганною якістю. Кожна модель самоката проходить безліч випробувань і тестів перед запуском в серійне виробництво. При виробництві продукції торгової марки micro® використовуються тільки нетоксичні матеріали, що не мають в своєму складі будь-яких шкідливих речовин, що підтверджується наявністю світових сертифікатів якості Test Report. Також компанія щільно співпрацює з провідним міжнародним органом сертифікації з метою підвищення безпеки та захисту людей і навколишнього середовища TÜV. Як доказ, мільйони батьків у більш ніж 80 країнах світу вибрали для себе і своїх дітей самокати торгової марки micro®. На сьогоднішній день і в Україні десятки тисяч сімей переконалися в надійності, міцності і витривалості оригінальної продукції швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG.

Кожен готовий продукт компанії також піддається декільком випробуванням. Таким чином кінцевому споживачеві пропонується товар з бездоганною якістю. Зрозуміло, що це безпосередньо позначається на зростанні ціни продукту і зниженні коефіцієнта прибутковості компанії. Проте, якщо все ж виникне ситуація з наявністю дефекту матеріалу, з якого виготовлені самокати, існує можливість оперативно відреагувати на такий випадок і усунути дефект цілої партії, так як кожен самокат має свій унікальний серійний номер.

Всі компоненти для виробництва самокатів проходять ретельний відбір. Наприклад, для пінополіуретанових ручок використовуються тільки нетоксичні піни. Більшість деталей самокатів не зварені, а з'єднані між собою різними кріпленнями, що дає можливість їх легко замінити, коли це буде необхідно. Наявність сервісної підтримки, необхідних запасних частин і витратних матеріалів сприяє тривалому терміну служби самокатів. І навіть коли життєвий цикл самоката закінчиться, алюмінієве шасі і ПВХ можна здати в пункти приймання на переробку. Саме тому компанія Micro Mobility Systems AG не розглядає виробництво самокатів з вуглецевого волокна, поки в світі не буде винайдений спосіб переробити його відходи так само просто, як алюміній або ПВХ.


alfaSystems sline activelife AL91TG62